top of page

לקוחות ממליצים
 

טיול משחק

 

יצאנו 2 משפחות לטיול-משחק בימין משה ומשכנות שאננים. את ההנחיה לקחתי על עצמי. חייב לציין שתענוג להשתמש בערכת טיול-משחק. המסלול מובנה, הוראות ההגעה מתחנה לתחנה פשוטות ומדויקות ומשולבות בתוך הסיפור, בתוך המשחק. סיפורי המקום כתובים נכון, עם הפסקות משחק מרובות - מתאים לילדינו חסרי הסבלנות שרגילים בכל כמה שניות לכבוש עוד יעד במשחקי המחשב...

מודה על ההזדמנות שטיול–משחק נותן: פעם ראשונה שאני יכול "להרביץ" בילדיי קצת היסטוריה  מבלי שירגישו שאני "חופר" להם. אפשר לדבר על ירושלים של פעם, היציאה מהחומות ומונטפיורי והם...מקשיבים! ומשתתפים! ואפילו עונים.. עוד לפני ששאלתי...

מחכה בקוצר רוח לטיול-משחק הבא. אחי רוצה להנחות הפעם אבל לא בטוח שאוותר לו ☺....

ממליץ מאוד על החוויה !

 

ליאור, תל אביב

רציתי להגיד תודה על טיול-משחק מדהים בירושלים, בשכונת ימין משה. בשבת אחר הצהריים הצטרפנו (בעלי, שתי בנותיי ואנוכי) לעוד שתי משפחות לטיול-משחק בירושלים.

חוויה מדהימה, מעניינת ומגבשת מחוץ למסכי הטלפון. המסלול היה יפהפה, המידע לאורכו היה מרתק והמשחק לכל אורך הדרך תרם רבות לחוויה ולאווירה.

אציין שבנותיי בגיל גן ולא ידענו עד כמה הן יתעניינו בסיפורים על ירושלים. הופתעתי לגלות שהן מתעניינות בטיול למרות שלא השתתפו באופן ישיר בשאלות המשחק. הן נהנו ללכת, לאסוף נקודות וכמובן להיות עם המשפחה.

רעיון מקורי, מעניין ומהנה מומלץ מאוד ואף חובה לעבור אותו!!!

 

תודה, לימור, כפר סבא

לטייל עם טיול-משחק זה להשתתף בחוויה אחרת.

טיילנו בירושלים ב-4 סיורים שונים: ימין משה, רחביה, טלביה והרובע היהודי. לא מדובר בסיור סטנדרטי בו המשתתפים פאסיביים. אתם צריכים להתכונן להיות משתתפים פעילים כי לאורך הסיור מסופרים מסיפורי המקום ובתוך כך משולב חידון. את התשובות אתם מחפשים במעין בנק תשובות שכל משתתף מקבל, כך שגם מי שלא בקיא בהיסטוריה יכול לענות ולנצח.

הערכה כוללת הנחיות טיול מפורטות ומאוד קל לעקוב אחר המסלול. הסיפורים כתובים בחן ובחיוניות וקל למוביל הטיול לספר ולהנחות את המשחק.

כל אלו מבטיחים הנאה צרופה!

תודה!

 

גדי, באר שבע

קצר וקולע: היה מקסים!

מעניין, נעים, מאוורר, כיף עם כולם ואפילו ניצחתי! אני!

וכל זה בלי להתאמץ: להחליט שיוצאים, לבדוק שהעיתוי מתאים, להכניס מים וכמה צ'ופרים לתיק ו.. היידה! שעתיים וחצי מרעננות!

כיף!

 

חנן, חיפה

הרמת כוסית

 

הייתה הפעלה נהדרת והצוות שלי מאד נהנה מה גם שזה היה מאד שונה ממה שעשינו בפעמים קודמות. בצוות אצלי כ"א משך קלף ואח"כ העביר אותו למי שהוא חשב שהקלף הכי מתאים ההעברה נמשכה עד שלכל אחד היה קלף ביד ואז כולם הקריאו את הקלף שלהם והביעו דעה אם מתאים להם או לא והיו המון תגובות מלוות בלצון וצחוק. ביליחנו כצוות בהחלט שעה מאד מאד מיוחדת ונעימה.

לילי, מנהלת מחלקת מחשוב, אורט ישראל

היה מאד נחמד! כל אחד היה לו מה להגיד לפני, בקשר לברכה וזה הצחיק.. גם מי שאמר שזה לא בשבילו צחק והשתתף.

תודה, מירי, ראש תחום בקרה במנהל כספים

רציתי להביא לך

 

הפעלתי את "רציתי להביא לך" בתום ערב גיבוש של המחלקה. ביקשתי מהמשתתפים לבחור קלף מתנה ואז עשינו סבב: כל אחד בתורו הציג את המתנה שלו ואמר למי מחברי המחלקה הוא היה נותן מתנה כזו ולמה. הפעילות היתה מקסימה ומרגשת.

דרך אגב, בסוף ההפעלה אנשים לא רצו להפרד מהקלף שלהם והיה קשה לאסוף הכל חזרה לקופסה. אבל מה לעשות – בהחלט בכוונתי להפעיל את הערכה בהזדמנויות נוספות...

 

תודה רבה, משה ל., בנק מזרחי

תכננתי מסיבת פרידה מהצוות שלי ונתקלתי בפרסום ל"רציתי להביא לך". עוד באותו יום רכשתי את הערכה וידעתי בדיוק כיצד אני הולכת להפעיל אותה.

ההפעלה היתה מקסימה ורציתי לכתוב לך עליה כי הדרך בה הפעלתי לא נכללה בהוראות: במקרה שלי אני היא זו שבחרה את הקלפים עבור הצוות שלי. זו היתה בעצם מעין מתנת פרידה. כל חבר בצוות קיבל ממני קלף עם הסבר מפורט למה בחרתי לו דווקא את המתנה הזו.

החבר'ה התרגשו. גם אני. חייבת לספר לך שביומיים שאחרי המסיבה (היומיים האחרונים שלי בחברה) ראיתי שהיו אנשים שתלו את ה"מתנה" שנתתי להם בכל מיני מקומות (על לוח שעם לידם, על מסך המחשב...) וזה עוד יותר חימם את ליבי.

תודה לך על הערכה המקורית ועל החוויה שעברתי בעזרתה.

 

מיטל, חברת ׳טבע׳

bottom of page